کانال هنر بلوچ

دانلود قرآن به صورت جز به جز و سوره ای

خانه » اخبار فرهنگی هنری » کاهش مسائل و مشکلات بیمه‌ای هنرمندان در سیستان و بلوچستان

کاهش مسائل و مشکلات بیمه‌ای هنرمندان در سیستان و بلوچستان

کاهش مسائل و مشکلات بیمه‌ای هنرمندان در سیستان و بلوچستان

کاهش مسائل و مشکلات بیمه‌ای هنرمندان در سیستان و بلوچستان

معاون اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: مسائل و مشکلات بیمه‌ای هنرمندان این استان با ثبت‌نام در سامانه صندوق اعتباری هنر کاهش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان،نصیراحمد ملازهی اظهار کرد: ساماندهی و حمایت از هنرمندان از مهم‌ترین اولویت‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با اشاره به خدمات این صندوق افزود: انجام بیمه تأمین اجتماعی، بیمه تکمیلی، اجرای طرح پرداخت کمک مستمری و تکریم هنرمندان پس از تأیید و تصویب شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور از اهم خدمات این صندوق است.

وی ادامه داد: در هر استان یک نماینده از صندوق برای پیگیری به وزارت معرفی شده است و افراد می‌توانند با تکمیل فرم عضویت، ارائه معرفی‌نامه مورد و پرداخت موفق حق عضویت عضو صندوق شوند.

ملازهی خاطرنشان کرد: پس از تأیید نهایی مدارک و نیز واریز حق عضویت، دیگر احتیاجی به حضور و مراجعه به صندوق نیست و اطلاع‌رسانی در این زمینه از طریق سایت صندوق و ارسال پیامک به شماره همراهی که اعلام شده، انجام خواهد شد.

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه هنرمندان پیش‌کسوت استان سیستان و بلوچستان از اقشار آسیب‌پذیر هستند، گفت: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با معرفی بیش از 60 هنرمند پیشکسوت و برجسته برای حمایت ویژه و نگاه ویژه برای بعضی از آنان جهت دریافت درجه‌های هنری به معاونت هنری وزارت و موسسه هنرمندان پیشکسوت هنر معرفی کرده است.

وی با اشاره به همکاری میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار امیدواری کرد که نتیجه همکاری‌های آتی و ثبت‌نام در سامانه صندوق اعتباری هنر، موجب کاهش مسائل و مشکلات هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران می‌شود،

 

اگه توی دانلود آهنگ مشکل دارید یا درخواست آهنگ دارید همچنین دیدن مطالب جدید به کانال و گروه تلگرامی ما بپیوندید برای عضویت در کانال و گروه هنر بلوچ اینجا balouchart_ir@ کلیک کنید
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دیدگاه شما را در باره این مطلب دوست داریم بشنویم لطفا نظر بدیدx
پخش آنلاین جزء اول قرآن کریم با صوت شیخ سدیس