کانال هنر بلوچ

دانلود قرآن به صورت جز به جز و سوره ای

خانه » اخبار فرهنگی هنری » صندوق اعتباری هنر از هنرمندان و اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان حمایت ویژه می‌کند

صندوق اعتباری هنر از هنرمندان و اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان حمایت ویژه می‌کند

صندوق اعتباری هنر از هنرمندان و اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان حمایت ویژه می‌کند

صندوق اعتباری هنر از هنرمندان و اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان حمایت ویژه می‌کند

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: صندوق اعتباری هنر کشور برای رفاه حال اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه سیستان و بلوچستان در صدور بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی و کمک به اقتصادی شدن آثار هنری هنرمندان این استان قول همکاری و مساعدت می‌دهد.

به گزارش سایت هنرمندان بلوچستان به نقل از تسنیم از چابهار ، سیدحسین سیدزاده صبح امروز در جریان سفر به چابهار در نشست با اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان اظهار داشت: وظیفه صندوق اعتباری هنر حمایت از همه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه  کشور است.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر ادامه داد: سیاست‌های حمایتی این صندوق بر پایه ارائه خدمات حمایتی نظیر بیمه تأمین اجتماعی، بیمه تکمیلی، تکریم و مستمری و خدمات رفاهی و تسهیلاتی به هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران تنظیم شده ولی ماهیت و روح فعالیت‌های ما پیدا کردن کسانی است که از شریف‌ترین اهالی فرهنگ و هنر هستند اما به شکل رنج‌آوری زندگی می‌کنند.

وی با بیان  اینکه بسیاری از هنرمندان اصیل کشور در مناطق مختلفی زندگی می‌کنند که از نظر معیشتی وضعیت خوبی ندارند، افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه ویژه‌ای به مناطق مرزی و کم‌برخوردار به ویژه استان پهناور سیستان و بلوچستان دارد.

سیدزاده با بیان اینکه هنرمندان این استان از توان و ظرفیت فوق‌العاده‌ای برخوردارند، ادامه داد: صندوق اعتباری هنر کشور برای  رفاه حال اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان، در صدور بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی همچنین  کمک به اقتصادی شدن آثار هنری هنرمندان سیستان و بلوچستان قول همکاری و مساعدت می‌دهد.

به گزارش تسنیم، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر پس از این نشست از انجمن‌های موسیقی، هنرهای تجسمی، خوشنویسی، تذهیب، فیلم و عکس چابهار بازدید کرد.

اگه توی دانلود آهنگ مشکل دارید یا درخواست آهنگ دارید همچنین دیدن مطالب جدید به کانال و گروه تلگرامی ما بپیوندید برای عضویت در کانال و گروه هنر بلوچ اینجا balouchart_ir@ کلیک کنید
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دیدگاه شما را در باره این مطلب دوست داریم بشنویم لطفا نظر بدیدx
پخش آنلاین جزء اول قرآن کریم با صوت شیخ سدیس