کانال هنر بلوچ

دانلود قرآن به صورت جز به جز و سوره ای

خانه » اخبار فرهنگی هنری » دعوت دفتر مقام معظم رهبری از شاعر استان محمد یاسین جلالزهی

دعوت دفتر مقام معظم رهبری از شاعر استان محمد یاسین جلالزهی

دعوت دفتر مقام معظم رهبری از شاعر استان محمد یاسین جلالزهی

دعوت دفتر مقام معظم رهبری از شاعر استان محمد یاسین جلالزهی

محمد یاسین جلالزهی به همایش دیدار صمیمانه شاعران کشور با مقام معظم رهبری دعوت شد.

به گزارش سایت هنرمندان بلوچستان به نقل از پایگاه ادبی شاعران ایران،نشست سالانه شاعران برجسته کشور با مقام معظم رهبری در سال جاری در تاریخ بیست و یکم خرداد ماه در بیت رهبری برگزار می شود .
محمد یاسین جلالزهی شاعر ، خبرنگار صدا و سیما در استان سیستان و بلوچستان که به عنوان تنها نماینده بلوچستان در این نشست صمیمانه می باشد به عنوان یکی از شاعرانی انتخابی این همایش به مدت پنج دقیقه اقدام به شعر خوانی خواهد کرد .

در این نشست صمیمانه شاعران برجسته ای از سراسر کشور بنا به دعوت دفتر حوزه هنری بیت رهبری در تهران حضور خواهند داشت که از این میان تعدادی از شاعران که اشعارشان انتخاب شده‌اند، شعرخوانی خواهند داشت .
محمد یاسین جلالزهی شاعر فعال استان سیستان و بلوچستان دارای پانزده مجموعه شعر چاپ شده می باشد و مجموعه «غزل های پلیوار بلوچی ات » عنوان شانزدهمین مجموعه شعر این شاعر غزل سرا می باشد که در مرداد ماه سال جاری در چهار انجمن مطرح پایتخت رو نمایی خواهد شد .
محمد یاسین جلالزهی پیش از این در چندین اجلاس کشوری ازجمله اجلاس جهانی شعر فارسی موفق به اخذ مدرک دیپلم افتخار و مقام دوم در بخش غزل شده بود و یکی شاعران فعال جنوب کشور در نشست های ادبی پایتخت می باشد .
نشست صمیمانه مقام رهبری با شاعران برجسته کشور در 21 خرداد سال جاری در محل حوزه هنری بیت رهبری در تهران برگزار خواهد شد .

اگه توی دانلود آهنگ مشکل دارید یا درخواست آهنگ دارید همچنین دیدن مطالب جدید به کانال و گروه تلگرامی ما بپیوندید برای عضویت در کانال و گروه هنر بلوچ اینجا balouchart_ir@ کلیک کنید
Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دیدگاه شما را در باره این مطلب دوست داریم بشنویم لطفا نظر بدیدx
پخش آنلاین جزء اول قرآن کریم با صوت شیخ سدیس